صفحه اینستاگرام ماوی پلاست

همه دسته ها

  • همه دسته ها
  • روکش وکیوم
  • نوار اتویی
  • نوار پی وی سی pvc
  • چسب وکیوم
  • چسب گرانول

نوار پی وی سی pvc

ماهگونی

600 تومان مالیات: 600 تومان

رنگ ماهگونی ماوی هم رنگ با بیشتر ام دی اف هایه شرکت ها ایزوفام پویا و...در ابعاد یک میل دو میل و دوبل موجود میباشد نوار پی وی سی ماوی با کیفیت خوب در گرما و سرما میباشد رنگ پر فروش ماهگونی در طراحی زیبا و یک دست برایه mdfهای همرنگ میباشد برگرفته شده از رنگ های نوار ترک و چینی است ..

rating

بیاض مش 046

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ بیاض مش کد046 رنگی جا افتاده در چند ساله اخیر با فروش خوب و بالا باعث رضایت مشتریان شرکت ماوی شده است و بر روی بیشتر ام دی اف ها به کار میرود موجود در همه ابعاد..

rating

ابنوس براق ...

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ‌ تولید شده جدید شرکت ماوی هم رنگ با هایگلاس شرکت AGT رنگ جدید ماوی #نوار_ماوی در ابعاد یک میل‌..دومیل..یک میل دوبل..دومیل دوبل موجود میباشد آبنوس 604 ماوی تنها رنگ‌ همخوان با mdf شرکت AGTمیباشد با قیمت مناسب کیفیت عالی باعث رضایت مشتریان است نرم بود نوار ماوی در تابستان و زمستان مورد رضایت تمام ..

ارموت 20*2

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ آرموت ماوی مطابق با رنگ ام دی اف مختلف شرکت ها میباشد موجود در ابعاد دو میل و دوبل  رنگ جدید خوش رنگ ماوی #ماوی_پی_وی_سی یکی از رنگ های پر فروش شرکت ماوی میباشد تشکیل شده از مواد عالی پلایمر فوق العاده نرم بوده نوار آرموت همخوانی عالی با mdfشرکت های پویا و ایزوفام دارد که باعث فروش بالایه ا..

افرا بانو

0 تومان مالیات: 0 تومان

افرا بانو یکی از رنگ هایه فوق العاده شرکت Mavi میباشد که با فروش بالایه خود در بازار جا افتاده میباشد و باعث افتخار است  که با طراحی بسیار عالی و در ابعاد یک میل..دو میل..دو میل دوبل یکی از رنگ های کامل و موجود در شرکت میباشد رنگ افرا همخوانی خوبی با MDF هایگلاس و میلامینه موجود در بازار میباشد..

انتراسیت ب...

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ جدید تولید شده شرکت ماوی مطابق رنگ ام دی اف هایگلاس AGTدر حال تولید و مصرف میباشد با درخواست بالا موجود در ابعاد دومیل و دوبل و یک میل یکی از رنگ هایه پرفروش  در بازار میباشد  رنگی که به اسم طوسی براق شناخته شده است و طرفداران خاص خود را دارد و باعث افتخار است که گفته شود mavi تنها شرک..

انتیک کاج

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ تولیدی جدید شرکت ماوی در طراحی  فوق العاده در حال فروش میباشد همخوانی خوب با رنگ ام دی اف برایه تطبیق دادن برایه کابینت و میزهایه اداری موجود در همه ی سایزها یک میل...دومیل..دو میل دوبل است نوار آنتیک کاج ماوی از سال 97 وارد بازار شد و با استقبال بسیار خوبی نیز همراه بود آنتیک کاج را میتوان..

رنگ فرامید ...

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ جدید فرامید 3396یکی از رنگ هایه پرطرفدار شرکت ماوی میباشد با رنگ بندی فوق العاده جذاب که بر رویه ام دی اف شرکت فرامید تطبیق داده میشود رنگی جدید برایه مصرف فرامید کاران..

سفید باران

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ سفید باران با طراحی عالی برایه استفاده برایه نجارها بوده و مطابق رنگ شرکت AGT است با فروش بالا موجود در همه سایز..

سمپل

0 تومان مالیات: 0 تومان

سمپل شرکت برایه دیده شدن رنگ هایه تولید شده میباشد..

طلایی اکلی...

0 تومان مالیات: 0 تومان

رنگ تولیدی جدید ماوی در سال 97طلایی اکلیلی با به کار گیری از رنگ شرکت AGTمیباشد با طراحی عالی در حال فروش میباشد..

فروشگاه مر...

0 تومان مالیات: 0 تومان

فروشگاه مرکزی ماوی در چهاردانگه خیابان 24_صنایع جنوبی_نبش کوچه راش_پلاک80. فروشگاه اقای حسن زاده..

نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

محصولی وجود ندارد